Корм

Vitapol Корм для шиншил 1 кг

Збалансований повнораціонний корм для шиншил. Виготовлений у вигляді натуральної суміші, яка забезпе..

 
113.00грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Корм ​​для гризунів ділиться на 2 класи: преміум і економ, які відрізняються один від одного складом поживних речовин і ціною.

Преміум - це натуральні складові з добірного зерна. У кормі багато мінеральних речовин, клітковини, протеїну. Широка смакова лінійка. Гризуни завжди здорові і активні.

Економ - тваринам потрібно більше такого корму для забезпечення організму всіма поживними елементами.

Який купити корм для гризунів

Більшість кормів для гризунів - сухі. До цієї категорії відносяться сіно і зернові, але існують і різні ласощі, які не є основною їжею, і вихованець періодично може ними бавитися. Наприклад, корм для морських свинок нерідко містить мед і молоко. Корм ​​для кроликів включає в себе кукурудзу і моркву.

Головне, щоб раціон вихованця завжди був збалансований. Особливості харчування гризуна не дозволяють годувати його зі свого столу. Це може нашкодити вихованцеві і привести до загибелі, тому звертайте увагу на вибір кормів.

Корм ​​та ласощі випускають за видами:

  • для декоративних щурів, кроликів, хом'яків;
  • корм для шиншил та ін.

Склад цих кормів може відрізнятися виходячи з особливостей організму і процесу травлення гризуна. Вихованець повинен харчуватися основним кормом і отримувати додатково ласощі. Корм ​​для хом'яка містить багато корисних елементів, але підгодівля з різних трав і овочів не буде зайвою.

Асортимент кормів для гризунів

Розібратися з асортиментом і вибрати правильний корм для домашніх тварин допоможуть фахівці з інтернет-магазину BLACKPAW.

Великий вибір і перевірені виробники - запорука здоров'я вашого вихованця. У нас ви можете не тільки купити корм для гризунів , а й замовити швидку доставку до 60 хвилин додому по Тернополю. Замовлення можна оформити в своєму кабінеті на сайті компанії або за контактним телефоном. Зручна система оплати дозволить провести розрахунки швидко і надійно.

Якщо потрібно корм для шиншил купити, виберіть на сайті у відповідному розділі товар, вкажіть місце доставки.

Оплату можна здійснити готівкою кур'єру, банківською картою, через платіжну систему Приват24. У призначений час зернова суміш для домашніх тварин буде у вас.

Гризунам потрібно забезпечити і умови проживання. Шиншили та дегу потребують піску. Такі пісочні підстилки - важливий елемент місця для проживання звірка. Вони замінюють воду шиншилам, ці тварини люблять гратися в піщаних «басейнах». Так вони проводять гігієнічні процедури, однак пісок з річки або найближчого будівництва не підходить. Частинки в будівельному піску великі та гострі, можуть нашкодити тварині. Тому заздалегідь подбайте про улюбленця і забезпечте його правильною підстилкою.