Ласощі

Для більшості з нас домашні вихованці виступають не просто живою іграшкою, а мають статус повноправного члена сім'ї! В інтернет-магазині BLACKPAW ви можете завжди замовити різноманітні ласощі для гризунів , щоб від душі побалувати братів наших менших. Подібного плану делікатеси не тільки піднімуть улюбленцям настрій, але ще забезпечать їх повним набором всіх необхідних вітамінів, мінералів, мікроелементів.

Вибираємо смакоту для гризунів

Оскільки ресурс пропонує великий асортимент, покупцям буває складно зробити певний вибір. У будь-якому випадку, ви можете бути впевнені в тому, що при виробництві всіх виробів були використані виключно високоякісні матеріали, що задовольняють запити дорослих тварин. На що ж слід звернути увагу при покупці?

  • Зовнішній вигляд. Що більше любить ваш улюбленець - шматочки, палички або плоди, зернятка або дропси, печиво або іграшки? На щастя, у нас ви зможете купити ласощі для гризунів будь-якої форми і наповнення! Вони виготовлені з рослинних компонентів та інших натуральних складових, постійне вживання яких позитивним чином позначається на самопочутті улюбленців. Заодно добре відразу підібрати для них повнораціонний корм від офіційних виробників.
  • Склад. В даному випадку потрібно відштовхуватися від того, що гризуни вживають, проживаючи в дикій природі. Зазвичай це злаки, зернятка, ягідні вітаміни, трави, фрукти, мед, яйця та інше. Якщо ви запланували ласощі для гризунів купити декількох видів, намагайтеся уникати виробів з додаванням цукру, солі, штучних добавок, жирів.

Важлива інформація для покупців

Яка необхідність в ласощах? Дуже велика! По-перше, це змусить дуже вже трепетних осіб відмовитися балувати улюбленців людською їжею у вигляді печива, цукерок, ковбаси і т.д. Нічого, крім шкоди, вони не принесуть! По-друге, присутність в будинку смакоти для гризунів дозволить чітко складати раціон, не допускаючи переїдання. По-третє, вони не зможуть замінити звичайну їжу, але виступлять відмінним заохоченням при дресируванні, приручення або просто піднімуть настрій.

Вибирайте і замовляйте в нашому інтернет-магазині не тільки їжу і ласощі, але ще наповнювачі та підстилки для гризунів . Доставка товару здійснюється по всій території України в чітко обумовлений термін.