Ласощі

Смачні та корисні ласощі для птахів завжди тримають в запасі турботливі власники. Апетитна зернова суміш, качани і бісквіти з додаванням дрібних зерняток стануть відмінним доповненням до збалансованого раціону. Привабливе частування допоможе приручити птахів, часто використовується в якості заохочення або стимулятора при дресируванні. Смачна, корисна, поживна нагорода за успіхи в навчанні дасть можливість налагодити контакт з пернатим улюбленцем.

Корисні добавки для декоративних птахів

Інтернет-магазин BLACKPAW пропонує купити ласощі для птахів з доставкою додому:

  • вітамінні суміші;
  • зернові палички;
  • бісквіти для птахів з додаванням фруктів і горіхів;
  • ігрові ласощі.

Додатково до частування власники купують  корм птахам . Це збалансовані комплекси, багаті білками, жирами, клітковиною, золою, екстрактивними речовинами. У складі поживних і делікатесних сумішей вітаміни K, A, E, групи B, мінерали (калій, селен, фосфор, залізо), антиоксиданти, пектин, харчові волокна. Корм і зернові суміші підбирають, враховуючи потреби співочих, декоративних птахів, маленьких хвилястих і екзотичних папуг великих і середніх розмірів.

Вигідне співробітництво

Дбайливі господарі прагнуть ласощі для птахів купити поживні, смачні і корисні. Якісні комплекси необхідні не тільки для приручення пернатих. Продукція дозволить заповнити нестачу мікроелементів і вітамінів, сприяє м'язовому тонусу і нормалізації обмінних процесів у птахів.

Щоб кожна покупка приносила користь, компанія:

  • встановила доступні ціни на всі товари;
  • пропонує широкий асортимент якісної продукції;
  • допоможе вибрати відповідний товар, враховуючи розмір, вид, вік птиці.

Робити покупки з перевіреним партнером легко - досить вибрати товар на сайті або зателефонувати. Компанією організована швидка доставка додому по Україні і Тернополю (до 60 хв.).