Вітаміни та добавки для собак

Canvit Chondro 100 табл.

Canvit Chondro - вітамінний комплекс, що містить хондропротектори і біологічно активні речовини: хон..

 
338.00грн

Canvit Multi 100 табл.

Canvit Multi — повний комплекс жиро- і водорозчинних вітамінів в оптимальній кількості і співв..

 
263.00грн

Canvit Biocal Plus 230 табл.

Препарат Canvit Biocal Plus містить мінерали в хелатній формі (кальцій, натрій, фосфор) і колаген, щ..

 
380.00грн

Canvit Biocal Plus Maxi 230 табл.

Харчова добавка з цінними мінералами, кальцієм і колагеном для поліпшення рухливості собак великих п..

 
385.00грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Собаки є унікальними домашніми вихованцями, які ведуть активний спосіб життя. Щодня жителі квартир вигулюють своїх улюбленців, а власники заміських ділянок можуть тримати собак на вулиці протягом декількох місяців в теплий період року. Але прогулянки або ігри на свіжому повітрі можуть бути не тільки корисними, але й нести небезпеку для тварин (є ризики захворіти, заразитися від інших вихованців). Щоб чотирилапі друзі завжди були здоровими і активними, потрібно регулярно давати їм вітаміни і добавки для собак . Такі засоби гарантують підвищення імунітету, підтримання здоров'я і зовнішньої краси тварин.

Форми випуску вітамінних комплексів для домашніх вихованців

Щоб власники собак змогли вибрати вітаміни своїм улюбленцям, а самі тварини добровільно їх брали, виробники пропонують різні форми випуску: гранули, капсули, паста, таблетки. Дуже полюбилися домашнім вихованцям вітаміни для собак у вигляді жувальних капсул з м'ясними смаками, ароматні кістки та ласощі , добавки до їжі в рідкому стані. Можна давати таблетовані мультивітамінні комплекси разом з сухим або вологим кормом, які не мають яскраво виражених запахів або смаків.

Важливість застосування вітамінів

Існують різні вітаміни Сanvit або добавки інших брендів, які застосовуються в вузько цілях:

  • Поліпшення імунітету. Ці засоби дуже важливі для цуценят і юніорів, у яких зростаючий організм, який потребує максимального захисту. Завдяки таким комплексам собака буде активною, буде мати гарне самопочуття.
  • Для шкіри і шерсті. Вітаміни для шерсті собаці просто необхідні протягом всього життя, особливо в зимовий період року, коли тварині потрібно зігріватися (особливо важливо вихованцям, які перебувають на вулиці). Для більш молодих чотирилапих улюбленців потрібні харчові добавки для росту шерсті, а для дорослих собак краще купувати засоби від випадіння шерсті. Завдяки вітамінним комплексам можна гарантувати хороше внутрішнє здоров'я, зовнішню красу вовняного покриву.
  • Для зв'язок, суглобів і кісток. Існують різні добавки з кальцієм або іншими корисними мінералами, які забезпечать міцність зубів, кісток. А спеціальні формули з додаванням хондроїтину, глюкозаміну зроблять зв'язки і суглоби еластичними, міцними.
  • Поліпшення травлення. Прийом антимікробних препаратів, пробіотиків забезпечують тваринам нормалізацію травлення і роботу шлунково-кишкового тракту, сприяють отриманню максимуму корисних речовин з вживаної їжі.
  • Здоров'я собак-матусь. Існують також спеціалізовані вітамінні комплекси для вагітних і годуючих собак, які дозволять самкам виносити і вигодувати дітей здоровими, міцними.

Купівля корисних добавок для чотирилапих улюбленців

Купити вітаміни для собаки дрібних або великих порід можна в зоомагазині BlackPaw. У каталозі представлені тільки якісні засоби для підтримки здоров'я і краси домашніх вихованців за найвигіднішими цінами. У нас також можна замовити якісні корми , косметику або інші товари для тварин з доставкою по Тернополю і в інші міста України.