Підстилки для гризунів

Пісок Vitapol для шиншил

Пісок Vitapol для шиншил, 3л / 5,4 кг Пісок призначений для використання в якості наповнювача в клі..

 
105.00грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Серед домашніх вихованців особливою популярністю користуються щури, шиншили, хом'яки, морські свинки та інші гризуни, включаючи екзотичних. Вони компактні, придатні для утримання в клітках, легко приручаються. Але догляд за ними повинен бути регулярним і своєчасним, інакше в будинку буде нічим дихати. У догляді сильно допомагають гігієнічні наповнювачі, абсорбуючи вологу та усуваючи неприємні запахи.

Основи гігієни домашніх гризунів

Найважливіша проблема, з якою стикаються власники домашніх гризунів, - запах, який може стати нестерпним. Купити корм - важливе, але не єдине діло любителя домашніх гризунів. Для комфортного утримання тварин будуть потрібні грудкуючі та вбираючі підстилки-грануляти або інші наповнювачі, які потрібно правильно вибрати.

Особливості вибору наповнювача

Вибираючи наповнювач для гризунів, необхідно враховувати кілька важливих вимог до нього:

  • Комфорт для тварини. Легка тирса не підійде великому гризуну, а маленький вихованець буде відчувати себе незатишно на гранулах.
  • Здатність поглинати неприємні запахи. Важливо для збереження свіжої атмосфери в приміщенні.
  • Безпека. Парфюмерні аромати, пил викликають алергічні реакції і несприятливо впливають на органи дихання.

Не варто намагатися використовувати в якості наповнювача газетний або офісний папір - він швидко намокає, не вбирає запах, лапки у звірка весь час мокрі, а друкарська фарба може зашкодити його здоров'ю.

Гарна підстилка для гризунів робиться з безпечних матеріалів або мінеральної сировини.

Кращі наповнювачі в інтернет-магазині BlackPaw

Живильні ласощі - ось що потрібно вашому вихованцеві. У каталозі інтернет-магазину BlackPaw представлений великий вибір якісних кормів, які гарантують енергійність і хороше здоров'я вашому улюбленцю, що ідеально підходять для гризунів.

Деревні, кукурудзяні матеріали - відмінна сировина для виробництва наповнювачів. Вони перешкоджають розмноженню бактерій, а підмочені гранули можна легко прибрати, не торкнувшись основну масу. Пісочна суміш у багатьох випадках - кращий варіант для дрібних і середніх гризунів. При бажанні купити наповнювач для гризунів високої якості варто звернути увагу на сілікогелевий пісок і підстилку з тирси. Хвороботворні мікроорганізми в такому середовищі розмножуються менш активно.

Купівля і доставка

Для покупки наповнювача в інтернет-магазині BlackPaw потрібно вибрати відповідний товар і оформити замовлення з доставкою додому. На транспортування буде потрібно до 60 хвилин по Тернополю.