Royal Canin Relax Care - паштету для особливо чутливих до стресових ситуацій і зовнішніх змін собак віком старше 10 місяців.


  • 33.00грн

Повнораціонний вологий корм у вигляді паштету для особливо чутливих до стресових ситуацій і зовнішніх змін собак віком старше 10 місяців.

Чому варто купити?

  • Являє собою адаптоване харчування, яке допомагає улюбленцю впоратися зі змінами, які змушують його нервувати (наприклад, подорож в автомобілі, переїзд в новий будинок або поява дитини в сім'ї).
  • Формула корму збагачена живильними речовинами, відомими своїми заспокійливими властивостями, що допомагає собаці відчувати себе більш умиротворено в напруженій середовищі або при зміні обстановки.
  • Збагачений цінними вітамінами і важливими мікроелементами для підтримки гарного самопочуття тваринного.
  • Виступає ідеальним доповненням до сухого корму, допомагає активізувати обмін речовин і урізноманітнити щоденне меню вихованця.

Типовий аналіз

Компонент Вміст
білки 8,4%
жири 5,5%
зола 1,6%
клітковина 1,3%
вологість 79,5%
вітамін D3 180 МО

Cклад

М'ясо і м'ясні субпродукти, субпродукти рослинного походження, злаки, масла і жири, мінеральні речовини, вуглеводи, риба і рибні субпродукти, зміст добавок на 1 кг: вітамін D3 180 МО, E1 (залізо) 4 мг, E2 (йод) 0,3 мг, Е4 (мідь) 2,7 мг, Е5 (марганець) 1,1 мг, Е6 (цинк) 11 мг.

Норми годування

  • Давати щодня з розрахунку ваги і фізичного навантаження вихованця. Дотримуйтеся норм годування, зазначених в таблиці на упаковці, але враховуйте індивідуальні потреби тварини. Добова норма повинна бути підібрана таким чином, щоб зберегти оптимальну вагу собаки.
  • При переході з одного корму на інший необхідно робити це поступово для того, щоб організм собаки зміг адаптуватися до нового раціону.
  • Слідкуйте, щоб у вихованця завжди був доступ до чистої свіжої води.
Вага собаки, кг Норма годування,грамів/добу
2 380
10 640
20 1060
Характеристики
Країна-виробник Польща/Франція
Вік собаки Для дорослих собак
Група Консерви
Торгова марка Royal Canin

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре