Orijen

Orijen Cat & Kitten 40/20 340 гр

Високопротеїновий корм з різними видами м'яса, рибою, фруктами, овочами та лікарськими травами д..

 
262.00грн

Orijen Original Dog 38/18 340 гр

Високопротеїновий корм з різними видами м'яса, рибою, фруктами, овочами і лікарськими травами дл..

 
241.00грн

Orijen Regional Red Cat 40/20 340 гр

Високопротеїновий беззерновий сухий корм на основі шести видів м'яса для котів усіх порід на всі..

 
262.00грн

Orijen Regional Red Dog 38/18 340 гр

Високопротеїновий беззерновий сухий корм на основі шести видів м'яса для собак усіх порід на всі..

 
241.00грн

Orijen 6 Fresh Fish Cat 42/20 1,8 кг

Високопротеїновий беззерновий корм з різними видами риби, фруктами, овочами та лікарськими травами д..

 
1401.00грн

Orijen Original Dog 38/18 2 кг

Високопротеїновий корм з різними видами м'яса, рибою, фруктами, овочами і лікарськими травами дл..

 
966.00грн

Orijen Regional Red Dog 38/18 2 кг

Високопротеїновий беззерновий сухий корм на основі шести видів м'яса для собак усіх порід на всі..

 
1180.00грн

Orijen 6 Fresh Fish Dog 38/18 2 кг

Високопротеїновий біологічно відповідний корм з різними видами риби, фруктами, овочами та лікарським..

 
1111.00грн
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Люблячі своїх вихованців власники кішок і собак дуже уважно ставляться до купівлі для них збалансованого харчування. Адекватним вибором за ціною і якістю стане корм Оrijen , що позиціонується одним з найбільш затребуваних продуктів канадського виробництва. У великому асортименті він представлений на сайті нашого інтернет-магазину, де завжди можна замовити всі необхідні товари для братів наших менших за демократичною ціною.

Переваги та особливості

Корм ​​Оrijen відноситься до тієї рідкісної категорії зоологічної продукції, про яку із захопленням відгукуються як ветеринари, так і власники тварин. У чому ж полягають його відчутні переваги?

  • Аналог природного раціону. Купити корм Оріджен варто вже хоча б тому, що його склад розроблений фахівцями з урахуванням біологічних особливостей домашніх вихованців. Практично всі інгредієнти придатні для людського харчування, що підтверджується відповідним документом. Велику їх частину складають м'ясо і риба, а в якості додаткових компонентів використовуються овочі, фрукти, цілющі трави.
  • Унікальна технологія виробництва. В процесі виготовлення Оріджен для кішок і собак використовується спеціальне обладнання та схема обробки сировини, що забезпечують збереження всіх корисних речовин. Філософією бренду виступає принцип: якщо правильно годувати тварин з дитинства, то в подальшому не виникає необхідність переводити їх на лікувальне харчування!
  • Гіпоалергенність. Оrijen корм для собак і кішок, представлений на віртуальних вітринах нашого інтернет-магазину, відноситься до розряду холістик - їжі суперпреміум-класу, адаптованої для тварин. У ньому повністю відсутні ароматизатори, барвники, консерванти. Він не викликає алергії, а його постійне вживання забезпечує улюбленцям розкішну шерсть, високий життєвий тонус, відмінне здоров'я!

Ті, хто давно використовує Оrijen корм для кішок і собак, підтверджують його відмінну засвоюваність - їжу із задоволенням наминали малюки, юніори, літні тварини. Це пояснюється тим, що розробники педантично врахували особливості їх росту і розвитку.

Коротка довідка для покупця

Ставши постійним клієнтом нашого інтернет-магазину, ви зможете підібрати своїм улюбленцям збалансований раціон з кормів від провідних світових виробників. Наша компанія здійснює безкоштовну доставку замовленого товару в будь-якому обсязі по Тернополю прямо додому. Купуючи Оріджен для собаки або кішки, заодно виберіть для них ласощі, косметику, наповнювач для туалету, які у великому асортименті представлені на вітринах. Для покупців діє дисконтна програма і часто проводяться цікаві акції, тому заходьте до нас частіше, щоб не упустити свою вигоду!